KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11943474

nr 1194 3474

Anshelm Dahl

(1897-1964), Sverige

Oljemålning, Sommaridyll, signerad. Olja på duk, 34x54

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:13:44

Anshelm Dahl

Läs mer om Anshelm Dahl