KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11943474
nr 1194 3474
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Sommaridyll, signerad. Olja på duk, 34x54
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:13:44
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl